DARUJME.CZ

Svobodná škola Chotěboř je vedle Klubu Šalamounek a dětské skupiny Šalamounkův Dvoreček jedním z projektů, které zaštiťuje chotěbořský Spolek pro rozvoj svobodného vzdělávání, z.s.,

KŘÍDLA PRO SVOBODNOU ŠKOLU CHOTĚBOŘ!

V ROČNÍKŮ MÁME MAX 10 ŽÁKŮ.  RODIČE SE AKTIVNĚ PODÍLEJÍ NA CHODU ŠKOLY. UČITELÉ JSOU VÍCE NEŽ JEN PŘÁTELÉ. DÁVÁ VÁM SMYSL PODPOŘIT INOVATIVNÍ ZMĚNY VE VZDĚLÁVÁNÍ? DÁTE KŘÍDLA NEJEN DĚTEM, ALE I PRŮVODCŮM A VŠEM, KDO O ŠKOLU PEČUJÍ? KAŽDÝ MĚSÍC KOUZLÍME, A NÉ VŽDY VYKOUZLÍME, CO JE POTŘEBA.

Maximum z vašich darů využijeme na platy našich průvodců / učitelů, nákup pomůcek či materiálu, který bude využit při výuce či v odpoledne v družině, na úhradu nákladů na teplo a teplou vodu. Prostě na provoz.

Nejvíce nám pomohou pravidelné dary každý měsíc, například v hodnotě jedné denní kávy. Samozřejmě oceníme i jednorázovou finanční podporu.   

Děkujeme!

KRUH1

ŠKOLA VOLÁ…  po své druhé části

DONOŘI – KMENOVÍ RODIČE – DALI, CO MĚLI, NĚKTEŘÍ DÁVALI DÉLE, PRACOVALI VŠICHNI – I TI, CO NEMOHLI VLOŽIT PENÍZE. O ŠKOLU MÁ ZÁJEM ČÍM DÁL VÍCE DĚTÍ. 

S DOSTAVBOU BUDOVY POTŘEBUJEME POMOCI.

Chceme a potřebujeme být spolu, ale prostory, které v současné době užíváme, nám již nestačí. Dárci nás provází od počátku, další velký krok bez významné pomoci nedokážeme udělat. Předpokládaný rozpočet je 2,3 mil. Kč. Konkrétně bychom potřebovali dostavět druhou část hospodářské budovy. V plánu je nový kotel s komínem, výdejna pokrmů s jídelním stolem, v podkroví jedna malá UČEBNA, dále sklad, sociální zařízení a kuchyňský kout pro děti. 

Není malého daru. Pomůžete?

První část už máme, všichni se  ale nevejdeme.

sal

A na druhou část už sami nestačíme.

ZBOŘENINA