KA 01 – Individuální poradenství.

  • Hledáte práci a potřebujete pomoci se zvýšením profesního a třeba i profesního sebevědomí?

  • Přivítáte podporu při přípravě na pracovní pohovor?

  • Potřebujete podpořit při stanovování si životních priorit a cílů?

  • Rádi byste se naučili lépe plánovat svůj pracovní a osobní čas?

  • Přivítáte podporu při zlepšování komunikace s autoritami? 

Pak můžete v rámci našeho projektu využít ZDARMA individuální poradenství. 

Jak to vypadá? 

1. Krok – Projevíte zájem o to být zařazeni do projektu a kontaktujete nás buď na telefonním čísle 739 374 258, nebo na emailu skritek.salamounek@email.cz

2. Krok – Sejdete se s jedním z poradců, který s Vámi stráví cca 4 hodiny. A nebojte se, i když to vypadá jako dlouhá doba, uteče to jako voda. Poradce s Vámi naváže kontakt, budete se spolu bavit o tom, jaká témata jsou ve vašem životě a kam je potřebujete posunout. Poradce s Vámi sestaví akční plán a domluvíte se na jeho plnění. 
Bude dobré uzavřít společnou dohodu, která bude obsahovat kromě jiného i to, na čem jste se individuálně domluvili. V úvodu bude založena Vaše složka, do které si budete ukládat všechny materiály, které jste v průběhu individuálního poradenství získa(a), popř. které jste získal(a) v průběhu jiných projektových aktivit. 

3. Krok – Budete s poradcem v kontaktu a jednou za čas se vždy spolu uvidíte v rámci průběžného setkání. Společně se budete bavit o tom, co se posunulo, co se podařilo a pokud se něco nepovedlo posunout, budete hledat cesty, jak tento neúspěch prolomit. Jedno průběžné setkání bude trvat 2 hodiny. 

4. Krok – Na konci (po roce) Vaší individuální podpory, se sejdete s poradcem naposledy a společně vyhodnotíte Vaši spolupráci a Vaše posuny. Toto setkání bude trvat 2,5 hodiny. 

Pro více informací kontaktujte naše dvě poradkyně: 
Mgr. Bára Polívková, info@barapolivkova.cz, 739 374 258

Mgr. Pavla Sedláčková, pavla@dvursychrov.cz, 731306848